Dilerseniz kahvaltı veya öğle yemeği, dilerseniz de; taze mevsim balıkları, mezeler ve yerli – yabancı alkollü içecek seçenekleri ile keyifli bir akşam yemeği için sizleri Moda’ya bekliyoruz.

90’lı yıllarda Yeşil Cafe’nin bulunduğu yerde 2001 Temmuz ayından itibaren faaliyette olan Güverte Cafe, Moda’nın klasikleşmiş mekanlarından biridir. Yaz aylarında keyifli bahçe bölümü ile 30 kişiyi ağırlayabilen kafemizin iç mekan kapasitesi de 30 kişiliktir.

 

Hafta içi 10:00 – 00:00 saatleri arasında hafta sonu 9:00 – 00:00 saatleri arasında hizmet veren kafemiz, menümüzdeki lezzetleri evlerinde ya da iş yerlerinde yaşamak isteyen dostlarımız için telefon ile de servis yapmaktadır.

Hafta sonları keyifli kahvaltılar için tercih edilen mekanımız ayrıca 2004 Hürriyet gazetesi tarafından en iyi 10 pizza restoranı arasında seçilmiştir. Kafemizin dekorasyonunda kullanılan malzemeler, tamamen orijinal gemilerde kullanılan malzemelerden seçilmiştir, iç mekanda bulunan masalarımız ise el yapımı olup grafiker/ressam Hayri Sinoğlu tarafından yapılmıştır.

 

Menümüzde dünya mutfağından seçmeler ve Fish&Chips, Balık Ekmek gibi çok tercih edilen ürünlerimizin yanı sıra; Eylül – Nisan ayları arasında mevsim balıkları ve yıl boyunca çipura, levrek, somon gibi kültür balıkları da bulunmaktadır. Daima sizlere taze ve doğal ürünler sunma misyonumuz doğrultusunda tüm balık çeşitlerimizi güvenilir ve izlenilebilir olan Metro Gross Market’in balık reyonundan temin etmekteyiz.

2015 Eylül ayı itibari ile müessesemizde yerli – yabancı alkollü içeceklerin de satışına başlanmıştır.

Özel günleriniz için dilerseniz toplu rezervasyon imkanımız mevcuttur.